Vybrané reference našich klientů

Komerční banka

    As an expatriate and furthermore as a non-czech speaking person, it is never easy to find someone that can help when you face IT issues. UNICOMP was warmly recommend to me and I can confirm that the services they delivered were fully up to my expectations. Ondrej and his team are able to speak English so it makes it possible to explain the issues to them. The team is experienced, transparent and the response time is great. I used their services on several occasions for different types and brands of computer and I have always been very pleased with the outcome. For all those reasons, I can only recommend them to anyone facing some issues with his/her personal computers or IT installation.

 Výkonný ředitel pro Marketing a Komunikaci - Patrice Begue

Lékárna u Lávky

    S firmou UNICOMP spolupracujeme mnoho let. Stará se nám o SW i HW v naší lékárně a spolupracujících lékařských praxích.
S odstupem let oceňujeme tři věci:
a) Snahu vyřešit jakýkoliv problém,
b) Korektní a stabilní ceny za služby bez plíživého navyšování,
c) Ochotu domluvit se i v situacích, kde by možná jinde vznikl spor.
Ve srovnání s firmami, které se o nás staraly v minulosti nemůžeme než vyjádřit svoji spokojenost a přání, aby nám to s firmou UNICOMP vydrželo i v letech příštích. Rozhodně nemáme důvod ke změně, už proto, že jako doktoři ctíme heslo: Když to není rozbitý, tak to nespravuj. 

 Psychiatr - MUDr. Miloš Rýc

Vykupujeme použitou výpočetní techniku.

Nevíte jak nejlépe naložit s vyřazenou výpočetní technikou? Nabídneme Vám ty nejlepší podmínky. Vyřazenou techniku odkoupíme a zajistíme odborné odstranění dat.

 

Je to výhodné

Pokud jste leasingová společnost, komerční firma či státní instituce, neváhejte se na nás obrátit s nabídkou odkupu vyřazené techniky či skončeného leasingu.

 

Je to bezpečné

Riziko úniku dat ze starých vyřazených počítačů nepodceňujeme. Zajišťujeme bezpečné 100% odstranění dat, bez možnosti obnovy.

 

Je to ekologické

Repase vyřazené techniky a její následné použití v méně náročném provozu je nejekologičtější způsob, jak s takovou technikou naložit. Nepoužitelné a vadné díly předáváme recyklačním společnostem, které dále recyklují suroviny z elektroodpadu.

 

Jsme v tomto oboru lepší

Repasováním techniky se zabýváme již 15 let. Ročně zpracujeme a prodáme přes 2000ks stolních počítačů. Máme síť prodejců téměř ve všech velkých městech ČR. Repasovanou techniku obchodujeme i v těchto zemích: Velká Británie, Německo, Rakousko, Maďarsko. Jsme dobrým a stabilním partnerem. 

Free joomla templates by Joomlashine